מהי הייחודיות של בית חולים גריאטרי בחיק הטבע
 
כיצד בוחרים בית חולים גריאטרי שונה מהרגיל
לאחר שמתקבלת ההחלטה, שאחד ההורים, או שניהם, צריכים להתאשפז בבית חולים גריאטרי, בני המשפחה מתחילים לחפש בית חולים גריאטרי איכותי, שיוכל לענות על דרישותיהם ועל צרכיו של ההורה או ההורים.
בשנים האחרונות, ישנה מגמה של מעבר קשישים לסוג אחר של בתי חולים גריאטריים, כשהכוונה היא למעבר לבית חולים גריאטרי הממוקם בחיק הטבע.
מהי החשיבות של בית חולים גריאטרי הממוקם בחיק הטבע, עבור קשישים, שמצב בריאותם אינו כתמול שלשום?
החשיבות של הימצאות הקשיש בסביבת מגורים ירוקה, מרגיעה, ללא זיהום אוויר, עם ציוץ של ציפורים, ואוויר נקי וצח, יכולה להיות מכרעת מבחינת השיפור במצב בריאותו באופן כללי, אך יותר מכך, השיפור במצבו הנפשי, הוא בשורה נפלאה לבני המשפחה, לצוות הרפואי ולקשיש עצמו.
 
אילו טיפולים מיוחדים מעניק בית חולים גריאטרי בחיק הטבע
המעבר לגיל השלישי, אינו נעשה ביום אחד, הוא תהליך שכל אדם עובר, בדרכו שלו, לפעמים בדרכים נעימות יותר, לפעמים בדרכים פחות נעימות.
אין זה רק האובדן של המראה הצעיר, אלא גם יכולות בסיסיות שהיו מובנות בגיל צעיר, נחלשות או נעלמות כשמגיעים לגיל השלישי.
למרות שבשנים האחרונות, אנשים מגיעים לגיל שלישי במצב בריאותי טוב יותר, והמראה שלהם מטעה לגבי הגיל האמיתי, ישנם מצבים שלא ניתן להתעלם מהם, שבהם ברור לכול, שאין זה אותו האדם של פעם.
בית חולים גריאטרי בחיק הטבע, מציע לדייריו סוגי טיפול ופעילויות שעשויים לסייע לכל אדם, להתמודד בדרך טובה יותר עם השינויים החלים עליו בגלל השפעות הנובעות מתהליך ההזדקנות.
 
הקשר בין טיפולים המיוחדים לשיפור משמעותי במצב של המטופל
בית חולים גריאטרי בחיק הטבע, מעניק טיפולים הנוגעים לצד הפיזי והרגשי של האדם.
סביבה עם נוף פסטוראלי, הרים ושדות ירוקים מסביב, פינת חי, שטחי גינון נרחבים, חדרי טיפולים ופיזיותרפיה מתקדמים, מהווים עבור הקשיש סביבה תומכת ומפרה, שבה הם יכולים לשמר את בריאותם הפיזית והנפשית.
עיסוק בעבודות בגינון, השתתפות בפעילות מוסיקלית, כמו ערבי שירה או מקהלה מקומית, ארגון של הצגות במקום, כל פעילות שיש בה יצירה או טיפוח של צמחים, מעניקה לקשישים, עדנה ושמחת חיים, מחברת אותו לטבע, וגורמת להם להרגיש נחוצים ופעילים.
באמצעות עבודות גינון, האדם מתחבר לטבע, באמצעות עבודות יצירה, האדם יכול להתחבר לצדדים הפנימיים שלו, במצב כזה, תחושות המסוגלות והיעילות של הקשישים מתחזקות. תחושות האחריות והחשיבות, מפיחות חיים חדשים, בליבם ובגופם, של אלה שלא ראו כבר תועלת בחייהם ובמעשיהם.
 
טלפון      049576611

פקס        049576613

דוא"ל      kamel@inter.net.il

כתובת     מעיליא 25140 ת.ד 265

אצולת המונטפורט - מעיליא

FacebookGoogle+Twitter