בידור שווה זהב- פעילויות ובידור לדיירים בבתי אבות
 
מעבר אל בית אבות ומגורים בבית אבות, אינם חייבים להיות בעלי משמעות משמימה. בתי אבות בעת השקעה ומחשבה נכונה עשויים להיות אפילו שיפור ברמת החיים של בני גיל הזהב בתחום הטיפולי, התעסוקתי ועולם הפנאי. העשרה, פעיליות ובידור בבתי אבות מעניקות לדיירים שיפור משמעותי ברמת החיים ולתוחלת החיים.
 
אילו פעילויות ובידור לדיירים בבתי אבות, אם כן, ניתן לטפח ולפתח במסגרת המגורים בבית גיל הזהב?
 
עד 120... ויותר- ימי הולדת בבתי אבות
 
בתחום ימי הולדת והפקת ימי הולדת לדיירים בבתי אבות, ישנן אפשרויות רבות, במיוחד במסגרת פעילויות ובידור בבתי אבות, באמצעותן וע"י פעולות פשוטות ניתן להגיע לאירוע מיוחד שייזכר וישאיר טעם לעוד והרצון להמשיך. מופע של זמר אהוב או ערב שירה או ערב קריוקי של מוסיקה ו/או זמרים או יוצרים אהודים על בעל השמחה, עוגה מפוארת ופעילות מרכזית משרתת את מטרת מסיבת יום ההולדת באופן היעיל ביותר ולעיתים ללא הוצאות כספיות גבוהות.
 
אצל הורים רבים עדיין ניתן למצוא כלי מוסיקה שונים כמו גרמופון ולהשמיע תקליטים, חנויות תקליטים באזור המרכז והצפון, אותן ניתן למצוא ע"י מאמץ קל יעזרו לכם בחיפוש ומציאת הלהיטים הרלוונטיים.
 
חוגי העשרה – כל מה שעושה אותם מאושרים
 
אחד מהצרכים החשובים ביותר, לבני אדם בכלל ולמבוגרים בגיל השלישי בפרט הוא מילוי הזמן ושעות הפעילות. תעסוקה ואתגר יומיומי נותנים ערך מוסף בריאותי וערך מוסף לאיכות החיים של הדייר.
 
חוגי העשרה בתחום פעילות ובידור לדיירים בבתי אבות תוכלו למצוא במגוון רחב של סגנונות ותקציבים, חוגי ברידג' באמצעות מדריך או מנחה עם אפשרות להגעה והדרכה של כמה פעמים ספורות, משחקי בינגו מאורגנים, ערבי ריקוד והצגות תיאטרון מקוצרות בבית האבות, יעזור לדיירים לגוון את השגרה היומיומית ולהכניס תוכן ועניין לחיים.
 
את הפעילויות הפחות מורכבות, כמו, חוגי ברידג', משחקי קלפים, שח ובינגו ניתן לבצע עם מנחה שישכור המקום ובהמשך לדאוג למפעיל מהמקום ואפילו לדאוג למתנדב שבועי או יומי שידאג לעודד את הפעילות ולנצח עליה, כך נוכל לדאוג הן לפעילות השוטפת והן להנעה לפעילות זו גם לדיירים אשר צריכים מעט רוח אל תוך המפרשים.
 
המופע המרכזי של המועדון- מופעים וימי כיף
 
ימי כיף וימי טבע, מועילים מאוד לבריאותנו, עד כמה וכמה לבריאות בני הגיל השלישי, פעילויות ובידור לדיירי בית האבות בחיק הטבע, באזורים אשר אינם מרוחקים במיוחד מאזור המגורים, תורמים מאוד לשיפור ותפקוד מערכת הנשימה, מערכת העצבים והזרמת הדם אל חלקי הגוף "הרדומים" השונים, הצפייה והיציאה אל האוויר הפתוח וארגון פעילויות כמו, פיקניקים משפחתיים, טיולי הליכה קצרים, הדרכה ופעילות עם בעלי חיים בחיק הטבע, עשויים לשרת את המטרה באופן יעיל ביותר
 
פעילויות ובידור בבתי אבות, הפכו לצורך בסיסי וכבר מזמן אינן בגדר מטרה. פעילויות כאלה מסובסדות במקרים רבים בשיתוף קופות החולים וארוני הבריאות השונים עם הבנת הצורך השתמשו בהן להארכת תוחלת החיים, ויותר מכך, שיפור איכות החיים של היקרים לכם.
 
זה הזמן להחזיר בחזרה!
 
 
טלפון      049576611

פקס        049576613

דוא"ל      kamel@inter.net.il

כתובת     מעיליא 25140 ת.ד 265

אצולת המונטפורט - מעיליא

FacebookGoogle+Twitter